Superpuchar Polski 2018 z mistrzami świata
Już 24 i 28 października na kibiców siatkówki czeka nie lada gratka. Najpierw, w środę w Ergo Arenie zmierzą się zdobywcy Pucharu Polski 2018 Trefl Gdańsk z mistrzami Polski – ekipą PGE Skry Bełchatów. Cztery dni później, w niedzielę, w Łodzi zagrają zdobywczynie Pucharu Polski 2018 Grot Budowlane Łódź z mistrzyniami Polski – Chemikiem Police. Mecz u Superpuchar Polski Kobiet po raz pierwszy będzie nosił imię Andrzeja Niemczyka!
Najpierw kibiców siatkówki czekają wielkie emocje w hali położonej na granicy Gdańska i Sopotu. Co najważniejsze, fani siatkówki będą mogli zobaczyć po obu stronach siatki nie tylko gwiazdy zagranicznej siatkówki, lecz także mistrzów świata z drużyny Vitala Heynena. Można będzie m.in. obejrzeć pojedynek środkowych Piotra Nowakowskiego z Jakubem Kochanowskim. Po stronie bełchatowian wystąpią też Grzegorz Łomacz i Artur Szalpuk.
W najbliższych dniach rusza sprzedaż biletów na ten wyjątkowy mecz. Przygotowaliśmy dla Państwa wejściówki w wyjątkowych cenach – 20, 30 i 40 złotych! Bilety będą dostępne na stronie eBilet.pl.
Z kolei w niedzielę 28 października, odbędzie się święto kobiecej siatkówki, czyli walka o pierwsze trofeum w sezonie 2018/19. Superpuchar nosić będzie od tej pory imię Andrzeja Niemczyka, wspaniałego trenera naszych „Złotek”. Bilety w cenach: 10, 20, 30 zł dostępne będą na eBilet.pl.
Wkrótce rusza sprzedaż biletów na oba wyjątkowe wydarzenia, o czym poinformujemy w osobnym komunikacie.
Gdańsk – miasto gospodarz Superpucharu 2018 w piłce siatkowej mężczyzn:
Takie miasto jak Gdańsk jest tylko jedno. Inne mogą być tylko podobne. Nadmorskie położenie i ponad tysiąc lat historii sprawiają, że Gdańsk jest wyrazisty, zdecydowany, o ugruntowanej pozycji na mapie Europy. Jednocześnie to miasto, które wciąż kryje w sobie wiele tajemnic i ma to „coś”, dzięki czemu nie można pomylić go z żadnym innym.
Nie ma Gdańska bez wolności. Odwaga, kreatywność, ale przede wszystkim wolność: to prawdziwie gdańska tradycja. Cnota od wieków najwyżej ceniona przez gdańszczan ukształtowała niepowtarzalny „genius loci” miasta. Czuć ją równie dobrze wśród kamieniczek Głównego Miasta, jak i pomiędzy dźwigami stoczniowymi Młodego Miasta, na pięknych piaszczystych plażach i w postindustrialnych halach, w parkach i w tunelach: w Gdańsku wolność jest wszechobecna, można jej niemal dotknąć. Inspiruje i przeobraża zarówno przestrzeń jak i ludzi. Tacy są gdańszczanie: odważni, zaangażowani, pełni pasji, twórczy. Taki jest Gdańsk: otwarty na nowe idee, idący z duchem czasu, kreujący zdarzenia, wciąż zaskakujący.
Gdańsk to również zwycięzca wielu ogólnopolskich rankingów i jedno z najlepszych w kraju miejsc do życia. Jest niezwykle atrakcyjnym punktem na mapie zarówno dla pracodawców, jak i pracowników. To niemalże słownikowa definicja pojęcia „work-life balance”. W końcu gdzie jeszcze można odpocząć po pracy spacerując brzegiem morza po szerokiej, piaszczystej plaży, by dosłownie chwilę później znaleźć się w górzystym terenie w środku lasu? Tu się żyje!